Matura z języka angielskiego 2010

Matura z języka angielskiego 2010

Coraz mniej czasu pozostało do matury z języka angielskiego w tym roku szkolym, w związku z tym serdecznie zapraszamy do przygotowań z serwisem angielski.edu.pl. W dziale gramatyka znajdą Państwo szczegółowo opisane zagadnienia gramatyczne zarówno w języku polskim jak i angielskim wzbogacone o ćwiczenia gramatyczne. Dział listening oferuje bogaty wybór nagrań audio-video wraz z ćwiczeniami przygotowujący do części rozumienia ze słuchu. Słownictwo tematyczne znajdą Państwo w naszym słowniku tematyczno-obrazkowym oraz odpowiednich działach dostępnych z głównego menu (idiomy, slang, przysłowia i powiedzenia, kolokacje, krzyżówki itp.) Do utrwalania czy też jak kto woli powtarzania słownictwa służą nasze systemy do nauki słówek Dodatkowo swoją wiedzę zawsze możecie Państwo sprawdzićw naszej obszernej bazie testów na wszystkich poziomach. Jak pisać wypracowania po angielsku znajdą Państwo na przygotowanej przez nas osobnej witrynie ang.edu.pl - poradnik dla zielonych. W ramach przygotowań do części reading comprehension zapraszamy także do naszej czytelni gdzie znajdą Państwo między innymi artykuły po angielsku, wiadomości ze świata, literaturę w oryginale czy lekturę dotyczącą filmów..

Do matury ustnej z języka angielskiego przygotowaliśmy dla Państwa zestaw fiszek oraz zbiór opracowanych tematów i rozmów sterowanych z poprzednich lat zawierających m.in przydatne słownictwo i pytania egzaminatorów.

Rozmowy sterowane na maturę ustną z języka angielskiego

Tematy na maturę ustną z języka angielskiego

Fiszki na maturę ustną z języka angielskiego

Wszelkie wątpliwości dotyczące języka angielskiego można rozwiać na naszym forum językowym oraz w dziale pytań do eksperta.

Oczywiście nie sposób wymienić tutaj wszystkiego co oferuje nasz serwis dlatego gorąco zachęcamy do poszukiwań na własną rękę.

pozdrawiamy,
redakcja angielski.edu.pl

Nie masz uprawnień do komentowania

JezykiObce.pl

Wszystko do nauki języków

Informacja

Komunikat dla użytkowników:

Od dnia 7.01.2019 zaprzestaliśmy codziennego wysyłania listy słówek.

Zaloguj się lub zarejestruj aby skorzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Egzaminy - treści losowe

Główna Egzaminy Matura Matura z angielskiego Matura z języka angielskiego 2010
Loading ...